Admin Officer

 

 

 

Lt Col MUKESH KUMAR HOODA

(04.01.2010 to 24.05.2011)

 

Maj SANJEEV KUMAR RANA

(25.05.2011 to 08.11.2013)

Lt Col CC NAG

(20.03.2014 to 21.08.2016)

 

Lt Col RAJEEV SIROHI

(10.03.2017 to 17.12.2019)

Lt Col PRIANSH GILL

(18.12.2019 to 07.07.2020)