Principal

 

 

Founder Principal: Col Ashok Kaul

(01.12.2008 to 14.04.2010)

 

 

COL RAJVEER SINGH

(06.07.2010 to 25.10.2012)

 

 

COL R PUTARJUNAM

(21.01.2013 to 08.08.2013)

GP CAPT LN SHARMA

(09.08.2013 to 28.10.2013)

 

GP CAPT BKE JACOB

(29.10.2013 to 14.05.2015)

GP CAPT RAJEEV SHARMA

(25.05.2015 to 25.08.2017)

GP CAPT SANJAY GAEKWAD

(04.12.2017 to 31.08.2018)

CAPT (IN) RAJESH KUMAR SHARMA

(05.11.2018 to 26.07.2020)